En Kaliteli Prezervatifler


Cinsellik asla ihmale gelemeyecek bir faaliyettir. Özel hayatınızı korumak ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için cinsel ilişkilerinizde mutlaka prezervatif kullanmalı ve kendinizi sağlama almalısınız. Prezervatifler hem daha güvenli hem de daha özel anlara sahip olmanız için özenle hazırlanmış ve tüm klinik testlerden de tam not almış ürünlerdir.


Prezervatif kullanımı sadece gebeliğe dair bir önlem olarak görülmemeli. Aslında en büyük özelliği, cinsel yollarla bulaşan hastalıkları önlüyor olmasıdır Cinsel sağlık konuları asla basit bir şekilde es geçilmemelidir. Belki halk arasında bu hastalıklar pek önemsenmiyor ve daha çok ''gebelik önleyici'' özelliğiyle dile getirilmesi ön görülüyor olsa da sağlık için ne denli önemli olduğunu unutmamalısınız. Prezervatifler halk arasındaki diğer bir tabiriyle kondom olarak anılmaktadır. Erkeklerin cinsel ilişki anında kadınlara özel ekstra zevkler sunmaya çalışmasına yönelik de ayrıca çalışmaların yapıldığı ve çeşit çeşit prezervatifler piyasaya sunularak daha da ilgi çekici bir hale getirildiği söylenebilir. Eğer partnerinize ilişki anında farklı tatlar sunmak ve biraz da eğlence katmak isterseniz; tırtıklı, benekli, vibratör etkili ve kabartma yüzeyli çeşitleri de piyasada mevcuttur. Hatta kayganlaştırıcı ve geciktirici özelliklere sahip prezervatifler de oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Bunlara egzotik kokulu olanları da eklememiz mümkün. Aynı zamanda ilişkiyi daha da rahat kılmak ve cinsel hazzı arttırmak için kayganlaştırıcı jeller de mevcuttur.


Prezervatifler Arasında En Büyük Hazzı Veren Ürünler

Son zamanlarda adından çokça söz ettiren ve onlarca farklı çeşidiyle de müşterilerine oldukça seçim hakkı sunan Durex, diğer markalara oranla biraz daha gözde durumda.. Yok ötesi, karşılıklı zevk, daha yakın hisset, gerçek dokunuş, uzayan zevk ve ekstra güvenli gibi özel seçenekleri de bulunan Durex; prezervatifler arasında epey iyi adımlar atmış durumda. Yine Durex'e yakın sayılabilecek ve yıllardır Türkiye piyasasını da elinde tutan bir diğer marka ise Okey. Yine Durex gibi bayağı çeşidi bulunan Okey, diğer markalara göre biraz daha tuzlu olsa da yine de yıllarca süregelen hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Bu 2 markayı takip eden ama pek bilinmeyen Jellia ve Arnetta Delay markalarından da bahsetmekte yarar var pek tabi. Sitemizde de satışları süren bu ürünlere, en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


Prezervatifler arasında seçiminizi yaptıktan sonra cinsel ilişki anında kullanımı doğru yapmayı ve bu hamlenizle kendinizi %97 oranında da koruyacağınızı unutmayın.