Piyasadaki En İyi Medikal Ürünler


Yaş ilerledikçe hayatın da zorlaştığı ifade edilir. Hem günlük hayata dair hem de sağlık durumlarına dair birçok sorun kişinin başına ağrıtmaya ve stres dolu günler geçirmesine sebep olabilir. Bu gibi sağlık sorunları arasında göze en çok batan ise tansiyondur. Aynı zamanda medikal ürünler arasında da en çok talep gören cihazın da tansiyon aleti olduğu bilinmektedir.


Tansiyon, atardamarların içerisindeki kan basıncıdır. Sözlüklerde de ani basınç ve gerginlik olarak nitelendirilmektedir. Kişinin tansiyon değerlerinin bilinmesi ve ona göre de hareket edilmesi oldukça önemlidir. Sağlık ve medikal ürünleri arasında da oldukça önemli bir yere sahip olan tansiyon aletleri tam da bu sorunun tespitinde devreye girmektedir. Tansiyon ölçümü sırasında ortaya çıkan değerler 3 grupta incelenmektedir. Bunlar sırasıyla; büyük tansiyon, küçük tansiyon ve normal tansiyon şeklindedir. Ölçümlere göre belirlenen bu gruplar bize gösteriyor ki tansiyon ölçümü gerçekten çok önemli bir işlemdir ve en iyi aletlerle garantili sonuçlara ulaşım ihtiyacı söz konusudur. Böyle bir durumda da sitemizde de bulunan Omron, Beurer ve Sanitas markaları devreye girmektedir. Yarı otomatik ve tam otomatik seçenekleriyle hizmet sunan bu markalar, tansiyon konusunda medikal ürünler arasındaki en iyi isimler olarak geçmektedir.


Medikal Ürünler İçerisindeki Çeşitlilik

Sitemizde medikal ürünler arasında tek bir çeşide yönelim söz konusu değildir. Tansiyon aletlerinden tutun, topuk dikeni çorabına hatta birazdan da uzun uzadıya bahsedeceğimiz nebülizatör cihazlarına kadar dilediğiniz her şey mevcuttur.Sağlık ürünleri arasında hayati önem taşıyan nebülizatör aleti, sıvı haldeki ilaçları buhar haline getirip solunum yoluyla alınabilmesini sağlamaktadır. Medikal ürünler arasında doktorların da çokça rağbet gösterdiği bu ürünün piyasadaki öncüsü de Philips olarak gözükmektedir. Philips Respironics'in çeşit çeşit nebülizatör cihazları ve filtreleri de en uygun fiyatlarla sitemizdedir. Bunların yanı sıra günlük hayatımız için de olmazsa olmazlar arasında yer alan yara ve yanık ürünleri ile burun açıcı ürünler de sitemizde en uygun fiyatlarla satış dahilindedir. Ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğu bu kategoride mevcuttur. Hatta stoklarda en çok tükenen ürünler arasında Vello marka bu bileklikler başı çekmektedir. Göz sağlığı açısından da önemli ürünlere yine ulaşmanız mümkün.


Son olarak da sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartlarının geçerli olduğunu ve medikal ürünler içerisinde 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargonun ücretsiz olduğunu belirtebiliriz.

₺145,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺159,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺186,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺138,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
1