En Uygun ve Kaliteli Kişisel Bakım Ürünleri


Kişisel bakım ürünleri evlerin olmazsa olmazları arasında başı çekmektedir. Oldukça geniş bir yelpazesi olan bu konunun, kişinin hem kendi saygınlığı hem de temizliği açısından fazlasıyla önem arz ettiği de ayrı bir husustur. Kişisel bakım ürünleri gün geçtikçe ekonominin de değişimiyle özel markalar bazında finansal anlamda yükseliş göstermekte ama kampanyalar takip edildiği sürece de her zaman rahatlıkla sahip olabilecek ürünlerdir.

Bu ürünlere örnek vermek gerekirse kendi içinde başı; ağız ve diş sağlığı çeker desek abartmış olmayız herhalde. Tabi devamında vücut bakımı ve ayak bakımı gibi kategorilere de değinebiliriz ama kişisel bakım gerçekten sağlık açısından da hayatımız için fazlasıyla büyük bir önem arz etmektedir. Bu kategorilerin içerisine girersek, sitemizde de kendine özel bir yer edinen ve özellikle diş sağlığı için olmazsa olmaz markalarımıza da değinmemizde yarar var pek tabi. Hatta bu konuya bir Diş Hekimi olarak giriş yaparsam eğer ilk olarak şiddetle önereceğim marka Sensodyne olacaktır! Gerek diş macunları gerek diş ipleri gerekse de ağız gargaraları açısından diğer markalardan her zaman 1 adım önde olan Sensodyne, fiyat açısından da biraz tuzlu kaçabilmekte tabi. Ama sitemizde en uygun fiyatlara ulaşabileceğinizin garantisini verebilmekteyiz. Bu markayı hemen ardından sırasıyla; Listerine, Oral-B, İpana, Colgate ve Paradontax takip etmektedir. Son zamanlarda ağız ve diş sağlığı konusunda rekabetin oldukça arttığı da gözle görünür bir gerçek pek tabi.


Kişisel Bakım Ürünleri Ne Sıklıkla İndirime Giriyor?

Kişisel bakım ürünleri bir çok kişiye tuzlu gibi gelse de aslında markadan markaya değişim göstermektedir. Mesela Sensodyne diş macunu 27 liraya satılırken, aynı piyasada Signal diş macunu 9 liradan alıcısını beklemektedir. Peki aralarında büyük bir kalite farkı mı var? Hayır. Daha çok günümüzdeki isim baskınlığı ve reklam getirilerinin verdiği güç diyelim. Yani muhakkak kalite farkı olacaktır ama çok büyük farklar mı? İşte orası farklılık gösteriyor. İndirim konusunda da BakimFirsati.com'un siz değerli müşterilerine 7/24 en iyi fiyatları sunduğunu tekrar tekrar belirterek, ekstra yapılacak indirimlerin de sürekli olarak sizlere bildirilmesinin üyelik sonrası mümkün olduğunu da dile getirmemiz mümkün. Ayrıca kolonyalar ve vücut nemlendiricileri de yine sitemizde satışı süren ürünlerden olup, en uygun fiyatlarla sizleri karşılamaktadır. Kendinize olan saygınızı kaybetmemeniz açısından kişisel bakım ürünleri ile aranızda sağlam bir dostluk kurmanız ve elinizden geldiğince de sağlığınıza dikkat etmeniz önemle rica olunur.

₺36,90 KDV Dahil
₺63,00 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺25,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺49,99 KDV Dahil
₺58,80 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺66,99 KDV Dahil
₺76,50 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺79,99 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1