Piyasadaki En İyi Kayganlaştırıcı Jeller


Cinsel ilişkilerinizden ekstra tat alabilmek için yapabileceğiniz çokça işlem mevcuttur. Bunlardan biri de kayganlaştırıcı jeller ile yapılan masajlardır. Bu masajların yanı sıra, aynı jeller cinsel bölgenize de uygulanarak daha hızlı bir ilişkinin kapılarını sonuna dek aralamanızı sağlayacaktır. Cinsel bölgenize sürdüğünüz kayganlaştırıcı jeller kesinlikle sağlık sorunu da oluşturmayacaktır.


Cinsel ilişki esnasında, çeşitli sebeplerle vajinal bölgede yeterli ıslaklık oluşmayabilir. Bu gibi durumlarda hem sizin daha çok zevk almanız hem de partnerinizin herhangi bir sorun yaşamaması adına kayganlaştırıcı jeller ile oldukça özel anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu jeller arasında kadınlara özel hazırlanmış olanlarda mevcuttur. Bu jeller kişinin klitorisindeki duyarlılığı arttırarak cinsel ilişkiden çok daha yüksek hazlar alınmasını sağlamaktadır. Aslında prezervatifler de bu gibi durumlara özel çeşit çeşit ürün oluşturmuştur ve bayağı da rağbet görmektedir. Cinsel sağlık açısından da birlikte kullanımı uygun ve makuldur. Ancak ilişki esnasında ekstra kayganlık ve rahatlık isteyenler için, prezervatifin yanında kayganlaştırıcı jel kullanımı da mevcuttur ve herhangi bir sağlıksız durum da söz konusu değildir. Kayganlaştırıcı jeller arasında prezervatiflerde de olduğu gibi ön planda yine Durex var. Sitemizden de ulaşabileceğiniz çeşit çeşit kayganlaştırıcılar arasında özellikle önerebileceğimiz ''ısıtıcı etkili'' olan çeşidi desek yeridir herhalde. Sürekli stokları yenilememizi sağlayan bu ürünü mutlaka denemelisiniz!


Kayganlaştırıcı Jeller ile Prezervatiflerin Kullanımı

Az önce de ufaktan değindiğimiz bu konuda içiniz rahat olabilir. Zaten kayganlaştırıcı jeller sadece cinsel bölgede değil, aynı zamanda tüm vücut için de kullanımı mevcut olan ve masaja da elverişli olan bir üründür. Onlarca çeşidiyle de size en yakın olanı seçme olanağı tanımaktadır.

Masajın yanı sıra, prezervatifle kullanıp ekstra kayganlık hissine de sahip olmak isteyenler de gönül rahatlığıyla bunu uygulayabilir. Herhangi bir sorun oluşturma durumu söz konusu değildir. Durex'in yanı sıra Viaxi ve Gleitgelen ürünlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Durex kadar yaygın olmasa da kendi içinde oldukça etkili olduğu ve mutlaka denenmesi gerektiği söylenen iki önemli markadır. Özellikle Viaxi'nin Durex'e göre çok daha tuzlu olması da ekstra bir merak uyandırmasına sebep olmaktadır. Ayrıca çikolata ve çilek gibi farklı aromalara da sahip olan bu jeller, kullanımı sonrası partnerinizdeki duyguların ayrı bir noktada uyarılmasına da olanak tanıyacaktır.


Cinsel yaşamınıza farklı bir heyecan ve özel bir tat katmak isterseniz kayganlaştırıcı jeller ile buna ulaşmanız oldukça kolay ve güvenilirdir.