Kadınlara Özel Cinsel Ürünler


Özel hayatın getirdiği onlarca sorumluluk vardır ve bunlar arasındaki en büyük yükleri yine kadınlar çekmektedir. Gerek özel hayatın yaşama yansıması gerek cinsellik öncesi ekstra dikkat durumları gerekse de cinsellik sonrası oluşabilecek rahatsızlıklar kadınlara özel olarak farklılık göstermektedir.


Bu konuda epey soru olmakla birlikte, ilk olarak cinsel ilişki anında kadınlara özel ekstra kullanıma sahip ürünlerden bahsetmekte yarar olduğunu düşünüyoruz. Bunlardan ilki Viaxi markasına özel üretilen ve gerçek anlamda ilişki anında fark yaratan genital sıkıştırıcı jellerdir. Genital jeller, yıpranan vajinal bölgeyi lokal olarak yeniler ve ilişki esnasında çiftlerin ekstra zevk almasına olanak sağlar. Kayganlaştırıcı jeller de olduğu gibi yine prezervatiflerle birlikte kullanıma uygundur ve kadınlar için herhangi bir risk taşımamaktadır. Aksine vajinal bölgeyi yenilediği için, kayganlaştırıcı özellikle prezervatifler ile kullanımında bayağı bir haz arttırımına neden olacaktır. Kadınlara özel sunulan bu özelliğin erkekler için de herhangi bir sorun teşkil etmediği kesindir, o konuda da içiniz rahat olabilir. Prezervatiflerin dokusuna da zarar vermeyen bu jeller, uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından uzun yıllar yapılan araştırmalar ve testler sonucu üretilmiş olup %100 güven ortamına da tabidir.


Kadınlara Özel Ne Gibi Ürünler Mevcut?

Genital jellerin yanı sıra ayrıca Jellia markasına ait genital bölge renk açıcılar da sitemizde mevcuttur. Cinsel sağlık açısından oldukça önem taşıyan bu ürün, kadınlar için son derece güvenilirdir. Genital jellerin nasıl kullanılacağının da oldukça önemli olduğunu bilmeniz gerekmektedir, o yüzden bu konuda sizler için ufak bir özette geçmemizde yarar olduğunu düşünüyoruz. Kadınlara özel sunulan bu ürünün kullanım şekli ilişkiden 5-10 dakika önceye dayanmaktadır. İlk olarak jeli vajinal bölgeye masaj yaparak sürmeli ve bekletmelisiniz. Etki süresi kişiden kişiye değişmekte de olsa ilk kullanılma birlikte kendi bünyenize göre nasıl bir değişim göstereceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca ürünü uyguladıktan 20-30 dakika sonra o bölgeyi yıkayabilirsiniz. Etkisini kaybetme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Rahatınıza göre şekillendirebilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra ayrıca O.B Pro Comfort ürünlerinin satışı da sitemizde mevcuttur. Çeşit çeşit tamponlara en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun da ücretsiz olduğunu unutmayın!


Kadınlara özel ürünlerin bunlarla sınırlı kalmadığını, sitemize yapacağınız ufak bir gezintiyle de görmeniz mümkün. Garantili ve orijinallik güvencesiyle sitemiz 7/24 hizmetinizdedir.

₺34,00 KDV Dahil
₺62,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Yeni Ürün
₺24,90 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺16,90 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
1