Sağlıklı Bir Yaz Sezonu İçin En İyi Güneş Ürünleri


Yaz sezonu açılıyor ancak siz güneşle olan imtihanınızı şimdiden düşünmeye ve kendinize dert etmeye başlıyorsunuz; peki ya bundan rahatça sıyrılmanın yöntemi nedir? Bu tarz soruların cevapları için en doğru adrestesiniz! Güneşin zararlı ışınlarına karşı kendinizi rahatça korumanız için en doğru güneş ürünleri teminini yapmalı ve doğru kullanımla sonuca ulaşmalısınız.


SPF koruma faktörü, güneş kremlerinin olmazsa olmazlarındandır. Bu faktör sayesinde kendinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyabilir ve yazın tadını da çıkarabilirsiniz. Ancak onlarca çeşidi olması ve pek tabi her tene göre değişik oranlarda olup ona göre satışının yapılması gerektiği de unutulmamalıdır. Güneş ürünleri arasında epey bir değişim durumu mevcuttur. Mesela ten rengine göre cildin açıklığına veya koyuluğuna bakılıp ona göre SPF koruma faktörü seçimi yapılır ve en uygun güneş kremi kişiye temin edilir. Bunun yanı sıra alt kategorilerde de yaşlara göre ürün ayrımı mevcuttur. Bunlar; yetişkinler için güneş ürünleri, bebek ve çocuklar için güneş ürünleri, az önce de belirttiğimiz gibi cilt tipine göre güneş ürünleri ve güneş sonrası ürünler şeklinde çeşitlilik göstermektedir. Ha ayrıca bunların yanı sıra vücudunuzda ekstra bir değişim görmek isterseniz diye de sağlık bronzlaşma kısmı da mevcuttur. Bronzlaşma konusunda Nivea farkını mutlaka tatmalısınız!


Güneş Ürünleri Arasında Önerdiğimiz Markalar


Bu konuda önerebileceğimiz oldukça marka mevcut ancak sizler için en özel olanları, kategorilerine göre de ayırarak belirtmek istiyoruz. İlk olarak bebekler için en gözde olan iki markayı sunmak istiyoruz; Chicco ve Nivea. Bu ürünlerde %68'e varan indirimler de sitemiz içerisinde mevcuttur. Yetişkinler için bu iki ürüne ekstra olarak Sebamed markasını rahatlıkla önerebiliriz. Ayrıca yine güneş sonrası için öneri sunmamız gerekirse de çoğu kategoride karşımıza çıkan oldukça önemli bir markayı yani Mineaderm ismini sizlere takdim edebiliriz. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanız için mutlaka bu ürünlerden ihtiyacınız olanları temin etmelisiniz.


Güneş ürünleri arasında epey bir rekabet olsa da bazı özel markaların öne çıkması işleri daha da kolaylaştırmakta. Buna ekstra olarak da sitemizdeki müthiş indirimlerin sizi ekonomik anlamda daha da rahatlatacak olması ve 200 TL'nin üzerindeki alışverişlerinize kargonun ücretsiz dahil olması da sizlere sunduğumuz hizmetlerin ufak bir kısmı diyebiliriz.

1