Cilt Bakımı İçin En Kaliteli Ürünler


Cilt bakımı, günümüzle birlikte artık neredeyse herkesin fazlasıyla önem verdiği bir husustur. Sadece kadınlarımız değil, aynı zamanda erkeklerimizin de dikkat ettiği bu durum; tüm dünyayla birlikte ülkemizi de sarmış ve belki de son zamanların en güzel gelişimlerinden birine şahit olmamız sağlanmıştır. Peki ya bu cilt bakımı ürünleri neler ve fiyat aralıkları ne durumda?

Aslında göz çevresi bakımı dışında diğer kategorilerdeki fiyat aralıklarında büyük bir uçurum söz konusu değil. En azından bizim sitemiz için öyle diyebiliriz. İlk olarak göz çevresi bakımına göz attığımız zaman, fiyatların 300 liraları bulduğu hatta biraz da olsa aştığı gözlenmekte ancak o tarz ürünlerde bile neredeyse %25 dolaylarında indirimler mevcut. Yani normal fiyatı 313 TL olan ürün BakimFirsati.com farkıyla 249 TL'den alıcı buluyor diyebiliriz. Tabi bu tarz kampanyaların ve ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu da unutmayın! Yine farklı bir kategoriden bahsetmek gerekirse fiyat olarak daha uygun ürünlerin olduğu dudak bakım ürünleri, cilt temizleme ürünleri, akne ve sivilce ile bir de cilt temizleme ürünlerini ekleyebiliriz. Ekstra olarak fiyatların epey değişim gösterdiği son grubumuzu ise anti-aging ürünler çekmektedir. Eczanelerde de satışı olan bu ürünlerin, ister doktor tavsiyesi ister bizim öncülüğümüzde kullanımı da mümkündür ve en sağlam markaların da temsilini yaptığımı gönül rahatlığıyla ifade edebiliriz.


Cilt Bakımı Konusunda Önerdiğiniz Markalar Neler?

Cilt bakımı konusunda sizlere; Bioderma, Arnica, Mineaderm ve Dermaceutic gibi sağlam markaları önerebiliriz. Yine akne ve sivilce problemi olanlar için de aynı markaları, özellikle de Bioderma'yı ısrarla önermemiz mümkün. Göz çevresi sorunlarınız içinse Neostrata ve Isis Pharma gibi köklü markaları önerebiliriz. Dudak ve el bakım ürünleri açısından da özellikle son zamanların en gözde markası olan Bepanthol'ü sitemizden temin edebilirsiniz. Eğer ilk defa kullanıyorsanız, müşteri temsilcimizle görüşüp tam bilgi almanızı ekstradan da gelen ürünün içeriğini okumanızı tavsiye ediyoruz. Cilt bakımı oldukça özenilmesi gereken bir konu olup, gerektiği takdirde üşenmeden doktor tavsiyesine de başvurulması gerekebilmektedir. Çalışma saatlerimiz içerisinde aramanız ya da mail bırakmanız, size dönmemiz için yeterli olacaktır. Cilt bakımı ürünlerinde 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonun ücretsiz olduğunu ve yine birçok kredi kartıyla sitemizin anlaşma olduğunu da ayrıca belirtebiliriz.

₺122,00 KDV Dahil
₺154,00 KDV Dahil
₺122,00 KDV Dahil
₺154,90 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >