Piyasanın En Güvenilir Anne ve Bebek Ürünleri


Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtı ve sizin tatlı sert güzel bir serüveniniz başladı ?? İlk olarak eve geçtikten sonraki ilk günlerin oldukça zor ve korku dolu geçeceği söylenir. Ancak bazı konularda birikimli ya da hazırlıklı olan anneler, bu günleri de kolaylıkla atlatacaktır. Peki yeni doğmuş bebeğinizle birlikte anne ve bebek ürünleri hakkında ne gibi ihtiyaçlarınız oluşacaktır?


İlk olarak olmazsa olmazınız bebek bezi ihtiyacınız olacaktır. Birbirinden farklı ve onlarca çeşidi bulunan bu bezlerin, bebeğiniz için ıslaklığı iyice emen en kaliteli olanını almanız en doğru tercih olacaktır. Burada da ilk olarak karşımıza Prima ürünleri çıkmakta ki yıllardır kendilerini kanıtlamış ve kanıtlamaya da devam edebilen nadir markalardandır kendileri. Sitemizde de tüm çeşitleri bulunan bu ürüne en iyi fiyat seçenekleriyle sahip olmanız BakimFirsati.com sayesinde oldukça kolay. Peki bebek bezini hallettik, sıradaki ihtiyaçlar neler? Sırasıyla belirtmek gerekirse; emzikler & aksesuarları, mamalar & çaylar, biberonlar& aksesuarları. Bunların dışında da ekstra olarak bebek bakımı ve anne bakımı ürünleri üzerine de en iyi markaları bilip sahip olmanız oldukça önemlidir. Bebek bakımında tırnak makası setleri, emzikler, kulplu özel bardaklar, duş jelleri ve bebek şampuanları gibi oldukça çeşit ürün mevcuttur. Anne bakımında ise bebeğinize özel anne içecekleri, kremler, süt saklama poşetleri vs. mevcuttur. Öne çıkan markalar ise Bebedor, Milupa, Aptamil, Bebelac, Bepanthol ve Dalin şeklinde sıralanmaktadır.


Anne ve Bebek Ürünleri Fırsatları Neler?

Özellikle bebek bezleri ve anne bakım bölümlerinde ekstra indirimle olmakla birlikte, yine toplu alımlarınız için 200 TL ve üzerinde kargonun ücretsiz olduğunu ifade edebiliriz. Anne ve bebek ürünleri için de birbirinden kaliteli markaların satışının yapıldığı BakimFirsati.com'da özellikle Johnson's Baby ve Nivea markalarının ürünlerindeki uygun fiyat aralığını sizler de fark edeceksiniz. Ürünlerin yanı sıra, bebeğinizi emzirirken dikkat etmenizi de önemle rica etmek istiyoruz. Ayrıca bebeğiniz her acıktığında mamasını vermeli ve sağlıklı bir süreçten geçtiğinden de emin olmalısınız. Mama konusunda en kaliteli ürünleri bulunduran sitemiz, eğer istediğiniz ürünün olur da gözükmemesi durumunda da canlı destek üzerinden talep oluşturma şansına sahipsiniz. Anne ve bebek ürünleri kategorisinde en kaliteli markalar ve en uygun fiyatlar yine BakimFirsati.com farkıyla sizlerle, her şeyden önce müşteri memnuniyeti.

₺174,90 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Yeni Ürün
₺133,40 KDV Dahil
₺165,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺91,60 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺86,50 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺36,90 KDV Dahil
₺44,50 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺37,90 KDV Dahil
₺44,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺109,00 KDV Dahil
₺133,50 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺99,90 KDV Dahil
₺133,50 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >